"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Powrót Renaty! Znowu namiesza w życiu bohaterów? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" zobaczymy powrót jednej z bohaterek - Renaty! Kiedyś namieszała w życiu bohaterów, jak będzie teraz? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy sezon serialu "Barwy szczęścia" zbliża się wielkimi krokami! Zobaczymy kolejne przygody znanych nam już bohaterów, ale pojawią się także nowe postaci!

Jacek Kawalec i Izabela Trojanowska dołączyli do obsady! Kogo zagrają?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach powróci także Renata (Anna Mrozowska)! Bohaterka pojawiła się w serialu w 1786. odcinku i razem z ukochanym, Grzegorzem (Alan Andersz) wynajęli mieszkanie od Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Szybko okazało się, że skrywają sekret - okradli pewnego bandytę i mają przy sobie dużo gotówki! W końcu bandyci ich odnaleźli i doszło do tego, że Grzegorz terroryzował Tomasza (Kazimierz Mazur) z bronią i postrzelił Radka (Filip Kosior)! W końcu odnalazła ich policja, a podczas pócigu doszło do wypadku, w którym zginął Grzegorz...

Teraz Renata pojawi się zupełnie odmieniona i postanowi zmienić swoje życie. W jednym z wywiadów, serialowa Lidka, czyli Emilia Warabida, zdradziła, że Radek otworzy drugi, tym razem wegański lokal. I mimo wątpliwości Lidki zatrudni tam właśnie Renatę! Poza tym dziewczyna zbliży się także do księdza Tadeusza (Jakub Mróz)... Co z tego wyniknie? Tego dowiemy się wkrótce!

Tadeusz stracił wiarę?! Już nie będzie księdzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×