"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Przemiana Kacpra w nowych odcinkach! W końcu znajdzie przyjaciół? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" zobaczymy przemianę Kacpra! Wygląda na to, że koledzy z klasy w końcu go zaakceptują! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W poprzednim sezonie serialu "Barwy szczęścia" mieliśmy okazję poznać bliżej Kacpra (Jakub Szlachetka) - syna Malwiny (Joanna Gleń), wnuka Jerzego (Bronisław Wrocławski). Szybko okazało się, że nastolatek różni się od rówieśników i nie potrafi się z nimi porozumieć. Wyszło na jaw, że Kacper cierpi na Zespół Aspergera.

Olga Jankowska znowu na planie! Klara powróci?Zobacz więcej

Jego przypadłość przeszkadzała mu w życiu codziennym. Jego odmienność od razu zauważył Tymek (Jakub Wróblewski), który zaczął się z niego naśmiewać i nękać go. Wiele zmieniło się, gdy Kacprem zainteresowała się Magda (Natalia Sierzputowska). Niestety nic z tego nie wyszło, bo chłopak nie był gotowy na seks. To tylko pogorszyło sprawę, bo stracił w Magdzie sojusznika - dziewczyna zerwała z nim i rozpuściła okropne plotki na jego temat.

Wygląda jednak na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" wszystko się zmieni! Ze zdjęcia opublikowanego na Instagramie wynika, że koledzy z klasy Kacpra w końcu go zaakceptują! Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Magda i Tymek wybiorą się razem nad rzekę i zabiorą ze sobą Kacpra! Będą się razem świetnie bawić!

Co zmieni nastawienie kolegów do Kacpra? Czy to terapia dała efekty? Tego dowiemy się wkrótce!

Kacper potępi matkę za romans z Jabłońskim! Nie będzie chciał z nią mieszkać! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×