"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Radek zatrudni Renatę w nowym lokalu! Prosi się o kłopoty? [CO SIĘ WYDARZY]

Renata wraca do serialu "Barwy szczęścia"! Była dziewczyna Grzegorza dostanie pracę w nowym bistro prowadzonym przez Radka i Franka! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" znów zobaczymy Renatę (Anna Mrozowska), która wróci do Polski! Dziewczyna dostanie pracę u Radka (Filip Kosior)!

Kucharz zatrudni ją w swojej nowej restauracji, którą ma prowadzić wspólnie z Frankiem (Mateusz Banasiuk). Renata zostanie tam kelnerką. Być może swoje zatrudnienie będzie zawdzięczać księdzu Tadeuszowi (Jakub Mróz), do którego zwróci się o pomoc.

Lidka zdradzi Radka?! Oczaruje ją przystojny klient!Zobacz więcej

Nowa pracownica może sprowadzić na Radka kłopoty. Nie tak dawno musiała razem z Grzegorzem (Alan Andersz) uciekać z kraju przed gangsterami. Obecność w knajpie młodej i atrakcyjnej kelnerki może także wzbudzić zazdrość Lidki (Emilia Warabida), która znana jest ze swojego wybuchowego charakteru.

Aby poznać dalsze losy Renaty i innych bohaterów serialu "Barwy szczęścia", oglądajcie koniecznie nowe odcinki, które pojawią się w TVP już w sierpniu!

Jerzy nie chce rozwodu córki! Zniszczy romans Malwiny i Adama?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×