"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Regina będzie dla Stefanka jak matka! Franek będzie żył dla syna? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Barwy szczęścia" Regina przyprowadzi Stefanka do rannego ojca. Sprawdź, co wydarzy się w trakcie tego spotkania!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" bohaterowie będą musieli sobie jakoś poradzić ze skutkami poważnego wypadku, w którym będzie uczestniczył autokar wiozący dzieci na mecz piłkarski!

Franek załamany po wypadku! Straci wolę życia? Zobacz więcej

Franek (Mateusz Banasiuk), kierowca tego autokaru, początkowo będzie w bardzo ciężkim stanie, lecz na szczęście wybudzi się ze śpiączki. Gdy dowie się, że w wypadku były ofiary, śmiertelne całkowicie się jednak załamie! Zacznie żałować, że sam nie zginął. Całkowicie straci sens życia. Regina (Kamila Kamińska) nie będzie mogła bezradnie patrzeć na jego cierpienie i postanowi jakoś zareagować.

Dramaty w życiu Igi! Jej córka nie przeżyje?!Zobacz więcej

Postanowi przyprowadzić do szpitala małego Stefanka (Eryk Martyński), aby pokazać Frankowi, że ma dla kogo żyć. Razem z nią w szpitalu pojawi się Stefan (Krzysztof Kiersznowski), który tymczasowo przejmie opiekę nad wnukiem. Jego pomoc nie będzie konieczna. Regina stanie z dzieckiem po jego łóżkiem jak matka, która chce by ojciec wziął się w garść i na nowo zaopiekował się całą rodziną. W jej ramionach chłopiec poczuje się naprawdę bezpiecznie.

Czy Franek, Regina i Stefanek stworzą razem szczęśliwą rodzinę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×