„Barwy szczęścia” po wakacjach 2019. Regina zniszczy kolejny związek Celiny! Nie pozwoli jej być z Hermanem! [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" nowy masażysta fitness clubu zakręci się koło Celiny. Regina od razu zacznie się niepokoić i postanowi temu zapobiec! Dlaczego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Celina (Orina Krajewska) nigdy tak naprawdę nie pogodziła się z tym, że Franek (Mateusz Banasiuk) wybrał Reginę (Kamila Kamińska). Jednak w nowym sezonie serialu "Barwy szczęścia" trenerka znajdzie sobie nowy obiekt zainteresowania.

Regina zrozumie, że kocha Franka! Wyzna mu miłość?Zobacz więcej

Będzie nim nowy masażysta fitness clubu, Herman (Maciej Raniszewski), który zaprosi ją na randkę. Kiedy Regina o tym usłyszy, poradzi Celinie, aby nie robiła mu nadziei na związek, wiedząc, że jeszcze nie odpuściła sobie Franka. Brońska na odczepnego powie jej, że Herman jest tylko jej kolegą. Na jej nieszczęście masażysta usłyszy całą rozmowę i postanowi odwołać spotkanie. Powie jej, że nie powinni spotykać się poza pracą, a Celina od razu pomyśli, że to Regina nastawiła go przeciwko niej.

- Dlaczego ona ciągle wpieprza się w moje prywatne życie?
- Może nie chce, żeby ktoś mnie zranił...

Czy Celina ma dobre zamiary wobec Hermana?

Kasia wyzna Bożenie prawdę o dziecku Łukasza! Stańska zwolni Izę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×