"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Regina zrozumie, że kocha Franka! Wyzna mu miłość? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Regina będzie bardzo martwić się o zdrowie pogrążonego w śpiączce Franka. Dopiero wtedy zrozumie, że czuje do niego coś więcej! Sprawdź, co wydarzy się w "Barwach szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Tuż po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" Regina (Kamila Kamińska) dowie się, że busik prowadzony przez Franka (Mateusz Banasiuk) miał poważny wypadek. Będzie tym faktem przerażona i natychmiast zjawi się w szpitalu!

Franek zapadnie w śpiączkę! Nigdy nie odzyska przytomności?Zobacz więcej

Na miejscu dowie się, że Falkowski został niemal wgnieciony w fotel, a w jego klatce piersiowej utknął ogromny kawałek szyby. Zostanie poddany poważnej operacji, po której lekarze wprowadzą go w stan śpiączki farmakologicznej. Niedługo później w szpitalu zjawią się Stefan (Krzysztof Kiersznowski) i Waleria (Ewa Ziętek). Czapla, która, żeby dowiedzieć się czegoś o stanie zdrowia Franka, podała się za jego dziewczynę, opowie im o wszystkim. Górka od razu zauważy, że dziewczyna czuje do ojca jego wnuka coś więcej, a ona to potwierdzi.

- Dopiero teraz uświadomiłam sobie, jak bardzo jest dla mnie ważny... - wyzna mu.

Kilka dni później Franek odzyska przytomność i ucieszona Regina natychmiast pojawi się u jego boku. Czy wyzna mu swoje uczucia?

Franek trafi za kratki? Policja rozpocznie śledztwo...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×