"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Tadeusz stracił wiarę?! Już nie będzie księdzem? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" ksiądz Tadeusz będzie przechodził kryzys wiary! Zacznie obwiniać się o wypadek autobusu i zwątpi w swoją wiarę... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy sezon serialu "Barwy szczęścia" zacznie się od koszmarnego wypadku autobusu jadącego na finał Pucharu Polski. Niestety niektórzy pasażerowie będą ciężko ranni...

Poważny wypadek autobusu! Dzieci Piotra zginą?! Zobacz więcej

Szybko okaże się, że nie była to wina Franka (Mateusz Banasiuk), który prowadził busa. Winny był kierowca drugiego samochodu, który "testował" nowe, sportowe auto. Kiedy ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) dowie się, że pasażerowie samochodu osobowego nie żyją, a dzieci będące pod jego opieką są ranne, zacznie się obwiniać. Uzna, że to on był organizatorem i powinien był lepiej wszystkiego dopilnować. Dojdzie do tego, że zacznie wątpić w swoje powołanie i wyzna, że już nie wie, w co wierzy!

Ksiądz Tadeusz już raz przeżywał kryzys wiary, gdy spodobała mu się Carina (Divine Kitenge-Martyńska). Czy tym razem sobie znowu sobie z tym poradzi czy zrezygnuje z bycia duchownym?

Wypadek autobusu to wina księdza Tadeusza?! Pojechali zepsutym busem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×