"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Waleria i Stefan będą czuwać przy łóżku Franka! Zastąpią mu rodziców? [CO SIĘ WYDARZY]

Wypadek Franka wstrząśnie jego bliskimi! Stefan i Waleria, niedawni teściowie chłopaka, od razu pojadą do niego do szpitala! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W pierwszym powakacyjnym odcinku serialu "Barwy szczęścia" prowadzony przez Franka (Mateusz Banasiuk) autokar weźmie udział w poważnym wypadku! Katastrofa nie będzie zawiniona przez Palkowskiego, ale chłopak odniesie w niej poważne obrażenia i zapadnie w śpiączkę!

Fatalna decyzja Joli! To przez nią córka Piotra zginie?Zobacz więcej

Gdy Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) dowiedzą się o wypadku, natychmiast pojadą do szpitala, aby dowiedzieć się więcej o stanie Franka. Mimo że formalnie nie są spokrewnieni, to Palkowski jest w końcu ojcem małego Stefanka, wnuka Górki. W szpitalu przerażeni seniorzy spotkają Reginę (Kamila Kamińska) i zaczną wypytywać ją o stan zdrowia poszkodowanego. Stefan wprost spyta kobietę czy Franek będzie sparaliżowany!

Regina jednak ich trochę uspokoi i powie, że lekarze są dobre myśli, a Franek ma szansę powrócić do pełni zdrowia. Górkowie postanowią jednak zostać w szpitalu i czuwać nad jego łóżkiem.

Regina zrozumie, że kocha Franka! Wyzna mu miłość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×