"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Agata i Patryk rozstaną się przez... wybór mieszkania? Nie będą potrafili się dogadać [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Agata i Patryk będą w końcu musieli podjąć jakieś decyzje dotyczące ich mieszkania. Nie będzie to jednak łatwe... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) od jakiegoś czasu chcą wyprowadzić się z domu rodzinnego Pyrków i kupić własne mieszkanie. W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" poważnie się za to zabiorą!

Alan trafi do więzienia?! Wpadnie w poważne tarapaty!Zobacz więcej

Para nie będzie jednak mogła dojść do porozumienia i wciąż będą sprzeczać się w kwestii lokalizacji przyszłego mieszkania, ale i tego, skąd mają wziąć na nie pieniądze. Nie będą mogli jednak liczyć na pomoc rodziców Patryka, bo oni będą mieli nowe plany biznesowe i będą chcieli zainwestować pieniądze w coś innego niż lokum dla syna.

W końcu Agata zwierzy się ze swoich wątpliwości Mice (Ewa Mosakowska) i Romanowskiemu (Maciej Jachowski), a oni spróbują ją przekonać, by kupiła większe mieszkanie, bliżej centrum. Szef da Pyrce nawet kontakt do swojego doradcy kredytowego. Czy Agata i Patryk dojdą do porozumienia? Zdecydują się na kredyt? Dowiemy się oglądając nowe odcinki "Barw szczęścia"!

Dominika zamieszka ze Stawickim i... szybko tego pożałuje! Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×