"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Alan trafi do więzienia?! Wpadnie w poważne tarapaty! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Alan przejdzie wewnętrzną przemianę, ale nie uniknie tarapatów, a w jego wątku pojawi się także więzienie! Dlaczego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alan (Rafał Maślak) pojawił się w "Barwach szczęścia" jako żądny sławy uczestnik programu "Ex-Ex". Razem ze swoją byłą dziewczyną, Sandrą (Joanna Opozda) zrobił wiele wstydliwych rzeczy...

Paulinka domyśli się, że Łukasz jest jej ojcem! Prawda zniszczy małżeństwo Sadowskich?Zobacz więcej

Jakiś czas później Alan przeszedł jednak przemianę i zrozumiał swoje błędy, a Regina (Kamila Kamińska) dała mu szansę i zatrudniła w swoim klubie. Niestety mimo wszystko Alan nie ucieknie od problemów! Jak zdradził Rafał Maślak, w nowym sezonie serialu "Barwy szczęścia" jego bohater wpadnie w poważne tarapaty!

Kiedy czytałem scenariusze nowych odcinków, nie wierzyłem własnym oczom, jak wiele wydarzy się w życiu Alana! Nie mogę zdradzać zbyt wiele, ale mój bohater przejdzie wewnętrzną przemianę. Nie będzie już głupiał na widok każdej napotkanej kobiety. Nie uchroni go to jednak przed poważnymi tarapatami. Będą więc bójki, zatargi z bandziorami, policja, karetki, a nawet więzienie... Gwarantuję, że fani serialu będą naprawdę zaskoczeni! - zdradził w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Czy problemy Alana będą miały związek z powrotem Grety (Katarzyna Sowińska), która pojawi się w jego wątku? Co dokładnie go czeka? Odpowiedzi na te pytania poznamy wkrótce!

Greta powróci! Teraz weźmie się za Alana? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×