"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Amelia pokrzyżuje plany Karoliny? Zrobi wszystko, aby pogodzić Bożenę i Bruna [CO SIĘ WYDARZY]

Już niedługo małżeństwo Bożeny i Bruna zawiśnie na włosku! Czy Amelia zdoła ocalić małżeństwo syna? Sprawdź, co może wydarzyć się w powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach kryzys w związku Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) pogłębi się tak bardzo, że Stańska postanowi nawet złożyć pozew o rozwód. Czy dla tego małżeństwa nie ma już ratunku?

Ewunia powróci bez Piotra! Kto się nią zajmie?Zobacz więcej

Na całe szczęście znajdzie się ktoś, kto postanowi zrobić wszystko, aby ratować związek Stańskich. Amelia (Stanisława Celińska) od razu zorientuje się, że w całej tej sytuacji najbardziej niebezpieczną postacią jest Karolina (Marta Dąbrowska), która chce zająć miejsce Bożeny nie tylko w hotelu, ale także w sercu jej syna.

Seniorka postanowi pokrzyżować plany przebiegłej recepcjonistki. Będzie starała się trzymać ją z dala od Bruna i dołoży wszelkich starań, aby jakoś pojednać zwaśnionych małżonków. Czy jej się uda? Dowiemy się dopiero po wakacjach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×