"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Aneta da kosza Mikołajowi! "Interesują mnie mężczyźni a nie chłopcy" [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Aneta otwarcie powie Mikołajowi, że nie chce z nim być. Jaka będzie jego reakcja? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Mikołaj (Kacper Młynarkiewicz), jeden z pacjentów Anety (Zofia Zborowska), zakochał się w niej i chciałby się z nią związać. Niestety, jednocześnie zamarzyła mu się kariera... striptizera, co niezbyt spodobało się dentystce. Czy mają jeszcze jakieś szanse?

Dominika zamieszka ze Stawickim i... szybko tego pożałuje! Dlaczego?Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" mężczyzna nie będzie jednak przestawał się starać. W końcu jego zaloty tak zmęczą Anetę, że ta otwarcie przyzna, że interesują ją prawdziwi mężczyźni, a nie duzi chłopcy. Mikołaj poczuje się dotknięty tymi słowami, jednak wciąż będzie miał nadzieję na sukces.

Ostatecznie Aneta da mu jednak kosza i przekaże mu swoją ostatnią radę - ma raz na zawsze o niej zapomnieć. Czy po takiej deklaracji Mikołaj w końcu da za wygraną i zacznie szukać nowej miłości?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MARCIN ROGACEWICZ (gość)

    BORYS SZYC

    08.07.2020 10:22
  • ANDRZEJ MLYNARCZYK (gość)

    MIKOLAJ ROZNERSKI

    08.07.2020 10:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×