"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Aneta rozbije związek Stawickiego i Dominiki? Wciąż chce być z przystojnym lekarzem [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Aneta z serialu "Barwy szczęścia" wciąż będzie marzyła o związku ze Stawickim. Cały czas będzie także musiała opierać się zalotom Mikołaja. Jak zakończą się jej miłosne perypetie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Stawicki (Piotr Borowski), bogaty i przystojny lekarz, postanowił związać się Dominiką (Karolina Chapko), byłą prostytutką, której był klientem. Inne kobiety również mają na niego chrapkę! Czy któraś z nich zdoła go odbić?

Ludwik zmieni swój dom w willę Playboya? Wplącze we wszystko Stefana...Zobacz więcej

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Barwy szczęścia" Stawicki pojawi się w gabinecie Anety (Zofia Zborowska). Dentystka będzie kokietować znanego lekarza, co nie umknie uwadze Malwiny (Joanna Gleń). Gdy pacjent wyjdzie z przychodzi, koleżanka postanowi poważnie porozmawiać z Dylską.

Brodzińska doradzi jej, aby odpuściła sobie Zbigniewa, skoro ten już ma partnerkę. Aneta uzna jednak, że jego związek z Dominiką to nic poważnego. Będzie przekonana, że wciąż ma u niego szanse. Nie będzie mogła także zapomnieć o Mikołaju (Kacper Młynarkiewcz), który nie będzie ustawał w staraniach o jej serce.

Czy Dylska postanowi dać adoratorowi jeszcze jedną szansę? A może będzie wolała żyć marzeniami o związku ze Stawickim? Dalsze losy bohaterów serialu "Barwy szczęścia" poznamy już w sierpniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×