"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Damian i Sabina jednak będą razem? Wójcik zacznie czuć coś więcej... [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Damian i Sabina dalej będą wspierać się w walce z nałogiem. W pewnym momencie Wójcik zacznie czuć do Tomalowej coraz większą sympatię... Będą razem? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sabina (Barbara Kurzaj) zaczęła w końcu terapię i chodzi na spotkania AA. Spotkała tam Damiana (Michał Lesień-Głowacki), z którym się zaprzyjaźniła i poprosiła go o wsparcie w walce z nałogiem. Gdy tylko ma ochotę się napić, Wójcik pomaga jej.

Agata pozna rodziców Patryka! Nie polubią się?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" sytuacja się odwróci, bo to Damian będzie potrzebował wsparcia Sabiny! Wójcik w pewnym momencie zrozumie, że nie ma żadnych szans u Dominiki (Karolina Chapko), załamie się i będzie chciał się napić. Sabina odwiedzie go od tego pomysłu, ale zamiast tego zaproponuje mu, żeby odwiedzili Luizę (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski).

Dzieci Damiana bardzo polubią Sabinę, a Wójcik sam zauważy, że zaczął czuć do koleżanki coraz większą sympatię... Co z tego wyniknie? Będą razem? Czas pokaże!

Greta powróci! Teraz weźmie się za Alana? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×