"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Dominika zamieszka ze Stawickim. Znów się rozczaruje czy tym razem znajdzie szczęście? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Dominika z serialu "Barwy szczęścia" postanowi dać szanse Stawickiemu i zamieszka z nim pod jednym dachem! Czy była prostytutka w końcu będzie szczęśliwa? A może po raz kolejny się rozczaruje? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Dominika (Karolina Chapko) nie ma szczęścia do facetów. Była prostytutka ma już za sobą nieudane związki z Sebastianem (Kacper Krupski), Klemensem (Sebastian Perdek) i Damianem (Michał Lesień)... Teraz wpadła w oko Stawickiemu (Piotr Borowski), znanemu lekarzowi. Czy w końcu spotkała ją prawdziwa miłość? A może kolejny mężczyzna chce ją wykorzystać?

Radek ulegnie Sandrze! Lidka przyłapie ich na pocałunku? Zobacz więcej

Renata (Anna Mrozowska), przyjaciółka Dominiki, nie wierzy w szczerze intencje lekarza i cały czas ostrzega ją przed amantem z wyższych sfer. Po wakacjach dowiemy się jednak, że była prostytutka postanowi dać Stawickiemu szanse i postanowi z nim zamieszkać.

Uradowany lekarz wniesie dziewczynę na rękach do nowego, luksusowego mieszkania. Czy Dominika w końcu będzie szczęśliwa? Nowe odcinki "Barwy szczęścia" już w sierpniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×