"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Franek będzie walczył o Stefanka! Odbierze syna rozczeniowej Carinie? [CO SIĘ WYDARZY]

Franek nie zamierza odpuszczać w walce o Stefanka! Po wakacjach bohater serialu "Barwy szczęścia" nie ugnie się pod żądaniami Cariny, a sprawa trafi do sądu. Jak się potoczy? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Carina (Divine Kitenge-Martyńska) niespodziewanie pojawiła się ponownie w życiu Franka (Mateusz Banasiuk). Mężczyzna ucieszył się, że może spędzić więcej czasu z synkiem, lecz szybko okazało się, że Francuzce tak naprawdę chodzi o pieniądze!

Greta powróci! Teraz weźmie się za Alana? Zobacz więcej

Była partnerka Franka zażądała od niego gigantycznych alimentów. Palkowski chce załatwić sprawę polubownie, ale wszystko wskazuje na to, że sprawa zakończy się w sądzie. Ukochany Reginy (Kamila Kamińska) zacznie podejrzewać, że Carinie wcale nie chodzi o dobro dziecka i postanowi walczyć.

Istnieje zatem szansa, że to Franek dostanie prawo do stałej opieki nad Stefankiem (Eryk Martyński) i wraz z Reginą wychowa chłopca w Polsce. Czy bohater serialu "Barwy szczęścia" zdoła wywalczyć swoje prawa w sądzie? Dowiemy się jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Literówka w tytule

    04.06.2020 00:55

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×