"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Jowita będzie kolejną kochanką Justina? Podrywacz nie zamiesza odpuszczać [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Justin zacznie podrywać Jowitę! Czy uda mu się uwieść siostrę przyjaciela? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" znów będziemy mogli śledzić losy Jowity (Magdalena Żak), siostry Patryka (Konrad Skolimowski). Dziewczyna może nieźle namieszać!

Ludwik zmieni swój dom w willę Playboya? Wplącze we wszystko Stefana...Zobacz więcej

Jowita i Patryk umówią się w Feel Good na pojednawcze spotkanie. Obsługiwać ich będzie Justin (Jasper Sołtysiewicz), któremu siostra kolegi od razu wpadnie w oko. Postanowi zagadać do Jezierskiego i wypytać go o Jowitę. Ten jednak nie będzie chciał ich bliżej zapoznawać.

Przystojny Kanadyjczyk nie da jednak za wygraną i postara dotrzeć do dziewczyny mimo sprzeciwu jej brata. Czy uda mu się rozkochać w sobie Jowitę? A może tym razem będzie musiał obejść się smakiem? Nowe odcinki już w sierpniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Loczek (gość)

    Ostatnio trafiłam na stary odcinek Perfekcyjnej Pani Domu (odcinek 7 z 2012 roku.). Jestem prawie pewna,że synem jednak z uczestniczek - Babette - był właśnie Jasper (Joust) :). Ogromne podobieństwo: oczy, szramka nad brwia, głos. Miał wowczas długie włosy. Nigdzie nie ma żadnych informacji o Jego rodzinie jak i zdjęć za dzieciaka,więc ciężko potwierdzić, jednak wg mnie - to jest on :). Sami zobaczcie.

    08.07.2020 12:04

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×