"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Kolejne dramaty u Igi! Co jeszcze ją czeka? [CO SIĘ WYDARZY]

Okazuje się, że w powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Igę czekają kolejne dramaty! Co się u niej wydarzy? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Iga (Ada Fijał) bardzo wiele przeszła. Jednak gdy dostała pracę w PR i związała się z Szubertem (Marcin Stec) wydawało się, że wyszła na prostą. Nic bardziej mylnego!

Rafał powróci! Znowu namiesza w życiu Bruna? Zobacz więcej

Szybko wyszło na jaw, że Szubert robił różne przekręty, co mogło poważnie zaszkodzić "Spartusiom". Został nawet aresztowany! Niestety wygląda na to, że w powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Iga nadal będzie miała sporo problemów. Ada Fijał opublikowała na "Instastories" film z planu serialu i podpisała go: "U Igi znów dramaty". Zdradziła, że scenarzyści nie będą oszczędzać jej bohaterki!

Co tam u mojej Igi? Słuchajcie, będą się działy rzeczy, o którym się nie śniło nawet filozofom! - powiedziała na Instagramie.

Co więcej, trudne sceny będzie miała z Elżbietą (Marzena Trybała), matką Marty (Katarzyna Zielińska). Co dokładnie czeka Igę? Problemy w pracy czy życiu osobistym? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niedługo!

Damian wróci do picia? Wszystko przez... Dominikę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×