"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Kolejny skandal u Sadowskiego! Ludwik założy sektę?! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Sadowski zacznie zapraszać do swojego domu dużo kobiet, aż niektórzy uznają, że założył sektę! Ile w tym prawdy? Co knuje Ludwik? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ludwik (Marek Lewandowski) zupełnie załamał się po ślubie swojej byłej żony, Reni (Ewa Serwa). Łukasz (Michał Rolnicki) zaczął poważnie martwić się o ojca, który nie miał chęci życia, ale wkrótce senior przysporzy mu innych powodów do zmartwień...

Damian i Sabina jednak będą razem? Wójcik zacznie czuć coś więcej... Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Sadowski senior całkowicie zmieni swoje podejście do związków i uzna, że zastąpi Renię... kilkoma kobietami naraz! Zorganizuje casting dla pań, które chciałyby z nim zamieszkać i bardzo szybko przed jego domem w Otwocku ustawi się długa kolejka!

Ludwik w końcu wybierze trzy kobiety, które zasłużyły na wygraną: Halszkę (Aniceta Ochnicka), Łucję (Ewa Złoka) i Olę (Renata Berger). Od razu w miasteczku pojawią się plotki, że Ludwik założył w swoim domu sektę, której jest guru! Wybuchnie skandal... Czy Łukasz wybije ojcu ten pomysł z głowy?

Powrót Izy! Rozbije małżeństwo Łukasza i Kasi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×