"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Łukasz wyzna Paulince, że jest jej ojcem! Kasia zdecyduje się zostawić męża! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" do życia Kasi i Łukasza znowu wróci Iza. Co więcej, Sadowski wyzna Paulince, że jest jej ojcem! To sprawi, że Kasia podejmie zaskakującą decyzję... Co zrobi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Tuż przed przerwą wakacyjną związek Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) przejdzie poważny kryzys. Sadowska zacznie nawet zastanawiać się nad wyjazdem...

Kryzys w małżeństwie Sadowskich! Kasia wyjedzie sama na Sycylię?Zobacz więcej

Po wakacjach sytuacja wcale się nie polepszy! W 2280. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w życiu Sadowskich znów pojawi się Iza (Agnieszka Warchulska) i Paulinka (Lena Jastrzębska), co znowu wzbudzi zazdrość u Kasi. Co gorsza, w pewnym momencie Łukasz wyzna Paulince, że jest jej biologicznym ojcem!

Kasia, słysząc ich rozmowę, podejmie decyzję o przyjęciu propozycji pracy od Anity (Karolina Porcari). Zdecyduje się zabrać Ksawerego (Bartosz Gruchot) i zamieszkać na Sycylii! Gdy Łukasz tylko się o tym dowie, od razu spróbuje powstrzymać żonę... Tylko czy skutecznie? Tego dowiemy się wkrótce!

Herman poprosi Celinę o rękę! Ona powie "nie"?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wiki (gość)

    głupi łukasz paulina i odnej mama

    25.05.2020 18:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×