"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Oliwka i Jowita zostaną dziewczynami do towarzystwa?! Zbrowska znowu otrzyma niemoralną propozycję! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Oliwka znowu dostanie niemoralną propozycję! Kto i co jej zaproponuje? Co będzie miała z tym wspólnego Jowita? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) już raz prawie została luksusową prostytutką, przez co jej związek z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) przeszedł duży kryzys i nawet się rozstali. Wygląda jednak na to, że Zbrowska zmądrzała, ale niestety wkrótce dostanie kolejną niemoralną propozycję...

Regina i Franek chcą mieć dziecko! Zdecydują się też na ślub?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Oliwka pojedzie do domu jednej z klientek, by zrobić jej manicure. Jej klientką okaże się... intrygantka Greta Domecka (Katarzyna Sowińska)! Spodoba jej się Oliwka, więc zaproponuje jej "pracę dla ładnych dziewczyn". Na szczęście dziewczyna Kajtka, pamiętając o swoich poprzednich perypetiach, od razu odmówi i nie będzie chciała mieć nic wspólnego z podejrzanymi interesami Grety.

Wychodząc od Domeckiej, Oliwka spotka w drzwiach Jowitę (Magdalena Żak)! Szybko wyjdzie na jaw, że siostra Patryka (Konrad Skolimowski) werbuje dziewczyny do agencji towarzyskiej! Oliwka od razu postanowi przemówić koleżance do rozumu... Tylko czy jej się to uda?

Emilka będzie miała wypadek! Malwina straci córkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×