"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Rodzice Patryka namieszają w nowych odcinkach! Zgarną fortunę na handlu winami? [CO SIĘ WYDARZY]

Ekscentryczni rodzice Patryka zostaną w Polsce na stałe! Sławka i Kornel będą chcieli rozkręcić tu własny biznes. Co wymyślili? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Natalia Zambrzycka) od dawna chciała poznać rodziców Patryka (Konrad Skolimowski). Gdy jednak w końcu uda się zorganizować spotkania, Pyrka bardzo się rozczaruje. Na jej nieszczęście okaże się również, że Jezierscy zostaną w Polsce na dłużej.

Agata i Patryk rozstaną się przez... wybór mieszkania? Nie będą potrafili się dogadaćZobacz więcej

Sławka (Ewelina Serafin) i Kornel (Jakub Bohosiewicz) mieszkali przez długi czas we Francji, lecz teraz chcą zamieszkać w Polsce i rozkręcić tu własny biznes. Małżonkowie chcą sprowadzać dobre wino z zagranicy i sprzedawać je nad Wisłą.

Jezierscy twierdzą, że mają kontakty do najlepszych francuskich winnic i z pewnością uda im się wynegocjować dobre ceny. Cały pomysł rozbija się jednak o kwestie finansowe. Rodzice zaczną szukać inwestorów, a na ich radarze szybko znajdzie się Bruno (Lesław Żurek), a także Wangel (Marek Kałużyński).

Czy biznes rodziców Patryka wypali? Jak Jezierscy ułożą sobie relacje z synem i jego partnerką? Tego dowiemy się dopiero z nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×