"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021. Dominika i Sebastian zamieszkają ze sobą? Dziewczyna chce zaopiekować się swoim byłym! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Sebastian będzie mógł wyjść ze szpitala, a Dominika zadeklaruje, że chętnie się nim zajmie. Zamieszkają razem? Znów będą razem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sebastian (Marek Krupski) miał poważny wypadek, przez który jest sparaliżowany. Kiedy Dominika (Karolina Chapko) się o tym dowiedziała, koniecznie chciała go zobaczyć i dawne uczucia wróciły...

Kacper zabije człowieka?! Jerzy będzie musiał ratować wnuka przed więzieniem! Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Dominika znów odwiedzi w szpitalu niedoszłego męża, który wreszcie będzie w lepszym nastroju. Okaże się, że już może wrócić do domu! Razem ze swoim lekarzem uznają, że taka szybka rekonwalescencja jest zasługą Dominiki. Kowalski będzie jej bardzo wdzięczny. - Nie chcę cię sobą obciążać ani nie mam zamiaru czegokolwiek wymuszać. Ale dajesz mi mnóstwo dobrej energii, chcę żebyś to wiedziała - powie.

Chwilę później Sebastian posmutnieje, bo zrozumie, że po powrocie do domu znów będzie sam, a nie może wymagać od Dominiki, by się nim zajmowała. Ona jednak będzie chciała być przy nim! - Nie zostawię cię, obiecuję - powie i przytuli się do Kowalskiego. Znów będą razem?

Władek umiera?! Jego stan nagle się pogorszy... Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×