"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021. Kasia i Łukasz podejmą poważną decyzję o ich przyszłości! Wciągną w to też Stefana [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Kasia i Łukasz zaskoczą swoich bliskich swoją poważną decyzją. Będą chcieli wciągnąć w to też Stefana! O co chodzi? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) w ostatnim czasie wciąż nie mogli dojść do porozumienia - co chcą robić i czy zostają w Polsce czy jadą do Sycylii. W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w końcu podejmą decyzję!

Bożena i Bruno nie poradzą sobie z Tadziem! Zrezygnują z adopcji?Zobacz więcej

Sadowcy postanowią przenieść się na Sycylię! Kasia od razu oznajmi to swojemu ojcu (Krzysztof Kiersznowski). Co więcej, będzie chciała, by Stefan jechał z nimi! - Łukasz i ja zdecydowaliśmy się przeprowadzić na Sycylię. Chcielibyśmy, żebyś wyjechał z nami – oznajmi Górce.

Potem Łukasz powie o tym Paulince (Lena Jastrzębska), która będzie naprawdę załamana jego decyzją! - Nie chcę, żebyście wyjeżdżali - powie ojcu zapłakana. Co w końcu zrobią Sadowscy? Tego dowiemy się wkrótce!

Lidka będzie romansować z Vincenzo! Radek będzie... zazdrosny?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×