"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021. Nowy adorator Iwony tak łatwo nie odpuści! Lekarka dostanie zaskakujący prezent! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" pacjent, któremu Iwona uratowała życie, zacznie ją adorować! Da jej zaskakujący i bardzo drogi prezent! Co ona na to? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Iwona (Izabela Zwierzyńska) jakiś czas temu zmagała się z niesubordynowanym pacjentem Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski), który niespodziewanie potrzebował pilnej pomocy. Lekarka uratowała mu życie i teraz będzie mogła liczyć na jego wdzięczność...

Kasia i Łukasz podejmą poważną decyzję o ich przyszłości! Wciągną w to też StefanaZobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w gabinecie Iwony pojawi się przystojny biznesmen. Przypomni lekarce, że jakiś czas temu uratowała mu życie i będzie chciał jej podziękować. Wyciągnie wielki bukiet kwiatów i będzie tak szczęśliwy, że prawie rzuci się jej na szyję! Ta jednak od razu postawi granice.

- Chciałem panią przeprosić za moje skandaliczne zachowanie i z całego serca podziękować za uratowanie życia. Jestem taki szczęśliwy, że chciałbym panią na rękach nosić z wdzięczności.
- Jeśli chce się pan u mnie nadal leczyć, to proszę się ograniczyć do relacji pacjent - lekarz.

Kiedy Iwona wróci do domu, zaskoczona zauważy, że Tomasz ukrył kopertę w bukiecie. Oprócz listu znajdzie tam również... diament! Co z tym zrobi? Czy dowie się, że Tomasz zakochał się w niej? Czas pokaże!

Regina tuż po ślubie wyląduje w szpitalu! Ciąża jest zagrożona?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×