"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021. Oliwka znów będzie miała romans z Justinem?! Przyjmie go pod swój dach! [CO SIĘ WYDARZY]

Okazuje się, że w powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Justin będzie się czuł dość swobodnie w mieszkaniu Oliwki. Spędzi tam nawet noc! Znów będą mieli romans? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Pod nieobecność Kajtka (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zrobiła się naprawdę popularna. Justin (Jasper Sołtysiewicz) chciał wykorzystać sytuację i zaciągnąć ją do łóżka, a Patryk (Konrad Skolimowski) niespodziewanie się do niej zbliżył...

Agata chce wrócić do Patryka! Dostanie nieoczekiwane wsparcieZobacz więcej

Okazuje się, że ta sytuacja nie zmieni się w powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" - koło Oliwki znów zakręci się Justin! Jak dowiadujemy się z relacji aktorów na Instagramie, będzie spędzał u koleżanki sporo czasu. Raz nawet półnagi spędzi noc na kanapie w jej mieszkaniu!

Czy to możliwe, że znów będą mieli romans? Przypomnijmy, że za czasów Grand Szaletu spędzili ze sobą noc, ale nie byli razem specjalnie długo. Co dokładnie ich czeka? Tego dowiemy się wkrótce!

Klemens znów pojawi się w życiu Natalii! Co tym razem połączy dwóch prawników?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×