"Barwy szczęścia". Pogrzeb Jolanty Lothe-Kajzar. Rodzina i przyjaciele pożegnali cenioną aktorkę

8 kwietnia 2022 r. odbył się pogrzeb Barbary Lothe. Ceniona aktorka zmarła 1 kwietnia 2022 r. W ostatnim pożegnaniu jednej z najbardziej rozpoznawalnych aktorek PRL-u uczestniczyli bliscy i przyjaciele Barbary Lothe. Gwiazda spoczęła na warszawskich Powązkach.

Multimedia

Pogrzeb Jolanty Lothe. Ostatnie pożegnanie cenionej aktorki

8 kwietnia 2022 r. na warszawskich Powązkach odbyło się ostatnie pożegnanie słynnej aktorki. Jolanta Lothe była jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek z czasów PRL-u. Właśnie wtedy przylgnęła do niej łatka seksbomby, z którą, choć świadoma swoich walorów, aktorka starała się walczyć. W ostatnich latach cenioną aktorkę mogliśmy podziwiać w serialu "Barwy szczęścia", gdzie wcielała się w postać Teresy Struzik.

Pogrzeb Jolanty Lothe. Kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie słynnej aktorki?Zobacz więcej

Bliscy i przyjaciele pożegnali Jolantę Lothe

Joanna Lothe zmarła 1 kwietnia 2022 r. Informacja o jej odejściu wstrząsnęła branżą filmową, ceniącą jej postać i dorobek zawodowy. Aktorka zgodnie z zapowiedzią pogrążonej w żałobie rodziny spoczęła na warszawskim Cmentarzu Stare Powązki, gdzie znajduje się grób matki aktorki, Wandy Stanisławskiej-Lote. Na tym samym cmentarzu znajduje się również m.in. grób dziadka aktorki, Adama Ignacego Stanisławskiego.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kajka (gość)

  Zdecydujcie się na imię. Barbara czy Jolanta?? Wprowadzacie zamieszanie, przez co wasze teksty postrzegane są jako niezetelne

  09.04.2022 11:47
 • Madeline Manzer (gość)

  Dostaję 109 dolarów za godzinę pracy z domu. Nigdy nie sądziłem, że będę w stanie to zrobić, ale moja najlepsza kumpelka zarabia na tym ponad 30214 USD miesięcznie i przekonała mnie, żebym spróbował. Możliwość z tym jest nieskończona.

  ZACZNIJ TUTAJ.……...........l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  08.04.2022 21:30
 • KRZYSZTOF STELMASZYK (gość)

  KRZYSZTOF DRACZ

  08.04.2022 19:19
 • JERZY SCHEJBAL (gość)

  TOMASZ SOCKINGER

  08.04.2022 19:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×