"Barwy szczęścia". Pogrzeb Kazimierza Mazura. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy i przyjaciele

We wtorek 6 września media obiegły smutne wieści o śmierci Kazimierza Mazura. Aktor, znany m.in. z roli Tomasza Wiśniewskiego w serialu "Barwy szczęścia" odszedł w wieku 74 lat. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godz. 15:00 w środę, 14 września 2022 r. W ostatniej drodze aktorowi towarzyszyli bliscy i przyjaciele.

Multimedia

Kazimierz Mazur nie żyje

Wieści o śmierci Kazimierza Mazura obiegły media 6 września 2022 roku. O śmierci aktora za pośrednictwem swojego konta na Facebooku poinformowała agencja Wink Managment, z którą Mazur od wielu lat współpracował. Przyczyna śmierci aktora i reżysera nie została podana do publicznej wiadomości. W ostatnich latach swojego życia, aktor mieszkał wspólnie ze swoją drugą żoną, kompozytorką Katarzyną Gärtner w miejscowości Komaszyce pod Kielcami.

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 6 września 2022 r. zmarł Kazimierz Mazur. Wybitny aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. W ostatnich latach związany z naszą agencją. Rodzinie i wszystkim bliskim składamy wyrazy współczucia" - napisano na profilu agencji Wink Managment na Facebooku.

Pogrzeb Kazimierza Mazura

TVP Kielce informowało o szczegółach pochówku aktora. Pogrzeb rozpoczął się o godz. 15:00 w środę, 14 września 2022 r. Kazimierz Mazur zostanie pochowany na cmentarzu przy ulicy Granicznej w Wołominie. W ostatniej drodze Kazimierza Mazura towarzyszyli mu pogrążeni w żałobie bliscy, przyjaciele i fani jego talentu.

Kazimierz Mazur nie żyje. Słynny aktor zmarł w wieku 74 latZobacz więcej

Kazimierz Mazur: kim był

Kazimierz Mazur urodził się 2 grudnia 1948 roku. W 1974 r. ukończył on studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Rozpoznawalność przyniosła mu rola Tomaszka Niechcica w filmie i serialu "Noce i dnie". Widzowie mieli także okazję go widzieć w produkcjach takich jak: "Dom", "Czterdziestolatek. 20 lat później", "Wiedźmin" czy w serialu "Na Wspólnej". W ostatnich latach można było go najbardziej kojarzyć za sprawą postaci Tomasza Wiśniewskiego w "Barwach szczęścia".

W galerii publikujemy zdjęcia z pochówku Kazimierza Mazura

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Vyccfu (gość)

    Cyc

    14.09.2022 18:23
  • Dhdueehs co h (gość)

    Sjrjchfucgchgjvs

    14.09.2022 18:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×