"Barwy szczęścia". Radosław Majdan dołączy do obsady serialu! Kogo zagra?

Do obsady serialu "Barwy szczęścia" dołączy były piłkarz Radosław Majdan! Sprawdź, kogo zagra!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W serialu "Barwy szczęścia" od pewnego czasu trwa rozbudowany wątek piłkarski. Rozpoczął się on wraz z pojawieniem się Darka (Andrzej Niemyt), a jeszcze bardziej rozwinął wraz z postacią Józka Sałatki (Patryk Pniewski). Jak donosi Super Express w najbliższym czasie w tym wątku pojawi się jeszcze jedna postać! Do obsady ma dołączyć Radosław Majdan!

Były piłkarz i mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan robi w ostatnim czasie zawrotną karierę w showbiznesie. Wcześniej bardzo dużą popularność przyniósł mu udział w reality show "Iron Majdan", a teraz będzie mógł spróbować swoich sił w aktorstwie. Trzeba przyznać, że twórcy serialu postarali się dla niego o rolę "po warunkach", ponieważ Majdan zagra w serialu rolę słynnego piłkarza.

Staś dołączy do sekty! Pyrka straci wszystkie swoje pieniądze?Zobacz więcej

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy celebryta, który otrzymał angaż w serialu "Barwy szczęścia". Ścieżki dla Majdana przetarł znany pisarz Michał Witkowski, który od lutego 2018 roku gra w serialu rolę ekscentrycznego pisarza Kniewskiego. Postać ta na stałe zadomowiła się w produkcji TVP2 i do dziś możemy być świadkami jego zażartej rywalizacji z Klarą (Olga Jankowska).

Były bramkarz powinien lada moment wejść na plan zdjęciowy „Barw szczęścia”, jego postać już jest w grafiku pracy aktorów. To, czy zostanie w serialu na dłużej, zależy od tego na ile jego postać spodoba się widzom. Przypomnijmy, że Majdan pojawił się już w serialu w 2016 r. Zagrał wtedy samego siebie - eksperta w programie Łukasza (Michał Rolnicki).

Kasia i Łukasz wezmą drugi ślub! Kto pojawi się na uroczystości?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Radosław Majdan w "Barwach szczęścia"

Komentarze

Skomentuj
  • Mija (gość)

    Tak ogólnie to nic do nich nie mam, specjalnie nimi się nie interesuje, ale nawet jak dla mnie to trochę ich za dużo wszędzie

    29.01.2019 08:26
  • Ania k. (gość)

    Przecież Małgosia będzie zawsze na planie pilnować tego pajaca... Coby nie zauroczyl się jakaś aktorka... Pusta baba...

    28.01.2019 03:52
  • Ania k. (gość)

    Przecież Małgosia będzie zawsze na planie pilnować tego pajaca... Coby nie zauroczyl się jakaś aktorka... Pusta baba...

    28.01.2019 03:52
  • SYLWESTER MACJEJEWSKI DOLACZY O DO OBASADY KOGO ZAGRA MARCIN ROGACEWICZ (gość)

    MARTA ZMUDA. TRZEBIATOWSKA.

    27.01.2019 20:16
  • mike (gość)

    o chryste panie...nie ogladam tych dziadoskich seriali ale czy naprawde niema nikogo innego tylko tego dzbana??? jeszcze rodzynkowa niech dadza na wspolna...

    27.01.2019 17:53
  • Sylwia (gość)

    Masakra przestaje oglądać.

    27.01.2019 16:37
  • Roma (gość)

    Nie! Bardzo lubię ten serial ale z Rozenkowiczem-Majdanowiczem nie będę tego oglądała. Przecież tych celebrytów brakuje chyba tylko w lodówkach.

    27.01.2019 14:53
  • Grace (gość)

    Mam miejsce w lodowce, jeszcze tylko tam go nie było . 🤮

    27.01.2019 13:26
  • Gość (gość)

    Żenada wszędzie oni

    27.01.2019 12:39
  • Żenada (gość)

    Masakra jakaś nie ma sensu dalej oglądać

    27.01.2019 11:24
  • Możesz Żyć Lepiej (gość)

    Żałosne informacje jak i całe te Majdany i Rozynki itp. co to sie wszędzie wpychają. Żyją byle jak, tylko pokazówka i to wszystko co mają do zaoferowania. Sztuczne ludziki pazerne na kasę, pełno takich. Zastanawiam się tylko nad jednym, po co media pokazują tak pustych ludzi, kto ich ogląda i po co? Niestety takie czasy że TV zapchana jest badziewnymi programami które to ludzie bez mózgu pochłaniają i później na każdym kroku widać takie puste dziewuchy zrobione na Dode, Rozenek itp. a płytcy faceni na Majdana lub innego gogusia z tv. Ludzie przecież miejcie godność. Ja na szczęście mówię NIE durnowatym serialom i programom o niczym. Trzeba mieć godność i coś więcej oczekiwać, wymagać, dawać od siebie i innych niż pajacować.

    27.01.2019 10:41
  • Maga (gość)

    Koniec oglądania cyrk i pajac masakra

    27.01.2019 10:22
  • Jola (gość)

    Teraz to najpewniej przestanę oglądać serial nie trawie tego faceta łącznie z jego ....

    27.01.2019 10:06
  • Iwera (gość)

    Jeszcze tego brakuje w serialach to juz jest samo dno a kto oglada tvp tylko pustaki

    27.01.2019 09:47
  • ANNA (gość)

    Niedlugo poleci z Malgosia do Los Angeles po OSKARA !!!!!!!!! HA...............HA....................HA........

    NORMALNI LUDZIE MAJA CIEZKO

    27.01.2019 08:40
  • Zuzia (gość)

    Czy do pracy aktorskiej nie potrzeba wyksztalcenia tylko UKADY.......WSTYD I LEKCEWAZENIE WIDZA. Aktorzy serialowi jak sie zalapia to ciagna kase latami WIEC O KASE CHODZI........... Ten Majdan to nawet nie ma dykcji......... A CO NA TO ABSOLWENCI SZKOL AKTORSKIECH ???????/ CO SIE DZIEJE TERAZ W TEJ TELEWIZJI !!!!!!!! ( dobrze placa) wiec piosenkarka robi zdjecia na slubach, dziennikarki pomagaja kobietom po przejsciach i wiele ubiera,,,,,,urzadza mieszkania ,sprzedaje gadzety itp .........Byle co ale do telewizji ......Glupie programy z podstawianie zon i tyle glupot ,,,,,,,ze sie pytam co to za spoleczenstwo ma wyrosnac na takich bzdurach.......makijaze, ubieranie,,,,,operowanie i pozniej durne nastolatki tylko nasladuja i glupieja.....Nie da sie tego juz ogladac

    27.01.2019 08:38
  • Belfegor (gość)

    Jaki produkt - taki poziom - taka obsada. Nie ma się o co gorączkować. Tyle jeszcze jest do spieprzenia w TV. Byle by tylko nie za naszą kasę z abonamentu.

    27.01.2019 06:48
  • ronnie (gość)

    Przecież on już kiedyś grał samego siebie w Barwach.

    26.01.2019 23:59
  • No nie (gość)

    Brak słów. Posrało się pod sztucznym tupecikiem

    26.01.2019 23:55
  • Zalamana (gość)

    No,to jeszcze tylko niech zaczną tańczyć i śpiewać 🤦🤢

    26.01.2019 21:58