"Barwy szczęścia". Stanisława Celińska odejdzie z serialu przez kłopoty zdrowotne? Co stanie się z Amelią?

W mediach właśnie pojawiła się informacja, że Stanisława Celińska może zniknąć z serialu "Barwy szczęścia"! Powodem mają być jej kłopoty zdrowotne. Co stanie się z Amelią? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Stanisława Celińska pojawiła się w serialu "Barwy szczęścia" w 1219. odcinku. Zagrała Amelię, bezdomną, którą Tomasz (Kazimierz Mazur) zaprosił do siebie do domu. Obecnie Amelia i Tomasz są szczęśliwym małżeństwem, a widzowie bardzo lubią tych bohaterów.

Olga Jankowska znowu na planie! Klara powróci?Zobacz więcej

Teraz dotarły do nas niepokojące informacje, iż Stanisława Celińska może wkrótce odejść z serialu! Jak informuje Świat seriali wszystko to przez jej coraz poważniejsze problemy zdrowotne - ma kłopoty z chodzeniem. Zrezygnowała już z roli Goździkowej w kolejnej części "Kogla-mogla", która miała swoją premierę rok temu. Powiedziała wprost Ilonie Łepkowskiej, że nie czuje się na siłach, by ją zagrać.

Niestety teraz okazuje się, że jej kłopoty są jeszcze poważniejsze i choć wcale tego nie chce, to być może wkrótce zrezygnuje z grania. W jednym z wywiadów powiedziała nawet: - Mam problemy z nogami, ale będę grała, póki będę miała siłę stać na scenie i przed kamerą.

Czy Stanisława Celińska rzeczywiście odejdzie z "Barw szczęścia"? Co stanie się z Amelią? Odpowiedzi na te pytania prawdopodobnie poznamy już wkrótce!

Jacek Kawalec i Izabela Trojanowska dołączyli do obsady! Kogo zagrają?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Serio? Bardzo ich lubią? Niby kto? Do samej aktorki nic nie mam, ale jej postać, jak i również jej serialowego męża doprowadzają mnie do szewskiej pasji!

    09.07.2019 20:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×