"Barwy szczęścia". Świąteczny teledysk bohaterów serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Stanisława Celińska czyli serialowa Amelia, Krzysztof Antkowiak i Sound'n'Grace nagrali świąteczny utwór "Czas pojednań". Zobacz teledysk z bohaterami "Barw szczęścia".

Multimedia

Stanisława Celińska – wspólnie z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace – nagrała wyjątkową, pełną emocji piosenkę: „Czas pojednań”. Zapraszamy do obejrzenia specjalnego, świątecznego teledysku, w którym występują największe gwiazdy serialu!

Gwiazdy "M jak miłość" i sportowcy w świątecznych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

– Chcieliśmy stworzyć utwór bliski tradycji bożonarodzeniowych hymnów. W dzisiejszych czasach pierwotna idea świąt została przyćmiona przez zachłanny konsumpcjonizm i blichtr świecidełek, niewiele zostało z jej dawnej świetności. Ten czas szczególnie daje się we znaki ludziom wykluczonym, którzy albo nie wytrzymali pogoni za szczęściem rozumianym jako stan posiadania, albo nawet do niej nie stanęli. Tacy ludzie są często zostawieni samym sobie. To właśnie z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem” – mówią wspólnie wykonawcy.

Zobacz ciepły, świąteczny spot TVP [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Stanisława Celińska zdradza dodatkowo, że śpiewając cały czas myślała o bohaterce, w którą wciela się w „Barwach szczęścia” - Amelii…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×