"Barwy szczęścia". Tomasz Mycan, czyli serialowy Maciek przyznał, że naprawdę jest gejem!

Tomasz Mycan, który w serialu "Barwy szczęścia" grał partnera Władka - Maćka, przyznał, że naprawdę jest gejem. Aktor dołączył zatem do wąskiego wciąż grona polskich celebrytów, którzy zdobyli się na coming out.

Multimedia

Homoseksualny wątek w "Barwach szczęścia" to element, który wyróżnia serial na tle innych. Jeden z bohaterów - Władek (Przemysław Stippa) był w wieloletnim związku z Maćkiem (Tomasz Mycan). Ich drogi rozeszły się jednak, a Mycan zakończył pracę na planie serialu. Teraz okazało się, że aktor naprawdę jest gejem!

Ola i Klaudia nie są jedyną homoseksualną parą w polskich serialach! Zobacz resztę! [GALERIA]Zobacz więcej

Tomasz Mycan zdecydował się na coming out podczas rozmowy z Krzysztofem Tomasikiem, redaktorem gejowskiego magazynu "Replika". Pretekstem do tego wyznania była najnowsza rola Mycana - obecnie gra homoseksualistę w sztuce na podstawie scenariusza Agnieszki Holland, "Aktorzy prowincjonalni" wystawianego w toruńskim Teatrze im. Wilama Horzycy.

Aktor dołączył do dość wąskiego grona polskich celebrytów, którzy publicznie przyznali się do swojej orientacji. Przypomnijmy, że zdeklarowanymi homoseksualistami są m.in. Jacek Poniedziałek, Michał Piróg, Michał Witkowski, Kasia Adamik i Tomasz Raczek.

Joanna Moro zaskoczyła fryzurą! Aktorka pozbyła się swoich efektownych włosów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×