"Barwy szczęścia". Tragedia w Grand Szalecie! Przedawkowanie narkotyków doprowadzi do śmierci! [CO SIĘ WYDARZY]

W serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do tragedii! Jedna z uczestniczek imprezy przedawkuje narkotyki! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) chcieli uciec od dotychczasowego życia i przeprowadzili się do Grand Szaletu. W domu letniskowym trwa nieustanna impreza, a młodzi ludzie sięgają po coraz silniejsze narkotyki. Niestety, w jednym z wiosennych odcinków serialu "Barwy szczęścia" używki doprowadzą w końcu do tragedii!

Józek sprowadzi kłopoty na swoich bliskich! Dojdzie do porwania! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Jednak z uczestniczek imprezy, Mia (Maria Ruddick), nie może patrzeć miłosne igraszki Justina, który rozkochuje w sobie sporą część mieszkańców Grand Szaletu. Gdy na miejscu pojawiają się nowe i silniejsze narkotyki, dziewczyna postanawia z nich skorzystać. Bohaterka serialu "Barwy szczęścia" liczy na to, że dzięki nim zapomni o złamanym sercu.

Stefan dowie się, że Kasia wzięła potajemny ślub! To Ksawery wyda rodziców! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pewnego dnia, tuż przed swoimi 18. urodzinami, Mia przesadzi z narkotykami. Przedawkowanie środków odurzających doprowadzi do jej śmierci! Czy był to tragiczny wypadek? A może dziewczyna celowo odebrała sobie życie? Śmierć Mii owiana będzie tajemnicą. Aby dowiedzieć się czy prawda wyjdzie na jaw, śledźcie serial "Barwy szczęścia" w TVP2!

Wiktoria Gąsiewska za kulisami wywiadu z kotami! Tego nie da się "odzobaczyć'!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×