"Barwy szczęścia" TVP2 18.09.2013 odc. 968. Ksawery umiera. Przed śmiercią poznaje syna

Sprawdź, co wydarzy się w 968. odcinku "Barw szczęścia", który zostanie wyemitowany w środę 18 września o godzinie 20:05 w Dwójce!

Multimedia

W 968. odcinku "Barw szczęścia" Alina (Hanna Dunowska) i Waldemar (Jacek Romanowski) dzwonią do Kasi (Katarzyna Glinka) z wiadomością, że Ksawery (Sebastian Cybulski) umiera. Mężczyzna niestety przegrywa walkę z nowotworem mózgu. Przed śmiercią udaje mu się jednak porozmawiać z Kasią i zobaczyć synka.Serwis Superseriale.pl przytacza rozmowę byłych małżonków.

- Poznaj Ksawerego Juniora - przedstawia mu syna Kasia, która z ojcem przychodzi w odwiedziny. - Cześć, malutki - wzruszony dotyka rączki chłopca. - Synku, to jest twój tato. - Cześć, synku, witaj na świecie - Ksawery bierze Juniora na ręce.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "BARWY SZCZĘŚCIA" NOWE ODCINKI TVP2. ŚLUB MARII I MARKA, ZARĘCZYNY HUBERTA I KLARY![/sc]

Serwis zamieszcza również ostatnie słowa, które padną z ust umierającego Ksawerego.

- Dziękuję ci, dzięki tobie czuję, że... nie jestem taki zły. Dając mi syna, odkupiłaś moje winy. Mam wreszcie to, o czym marzyłem, kiedy się rozstawaliśmy: twoje przebaczenie, ciebie i syna. Nigdy nie czułem się taki szczęśliwy. Nigdy nie było mi tak dobrze - po tych słowach Ksawery kładzie głowę na kolanach Kasi i umiera...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×