"Barwy szczęścia" TVP2 20.09.2013 odc. 970. Pogrzeb Ksawerego

Sprawdź, co wydarzy się w 970. odcinku "Barw szczęścia", który zostanie wyemitowany w piątek 20 września o godzinie 20:05 w Dwójce!

Multimedia

W 970. odcinku "Barw szczęścia" Alina (Hanna Dunowska) i Waldemar (Jacek Romanowski) są załamani śmiercią Ksawerego (Sebastian Cybulski), który przegrał walką z rakiem mózgu. Szczególnie pogrzeb ukochanego syna jest dla nich traumatycznym przeżyciem. W dramatycznych chwilach przy Rybińskich są Marczakowie - Anna (Dorota Kolak) i Jerzy (Bronisław Wrocławski).

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "BARWY SZCZĘŚCIA" NOWE ODCINKI TVP2. ŚLUB MARII I MARKA, ZARĘCZYNY HUBERTA I KLARY![/sc]

Na pogrzebie Ksawerego są wszyscy jego najbliżsi. Jedną z osób, które najbardziej przeżywają odejście mężczyzny, jest jego była żona Kasia (Katarzyna Glinka). Na szczęście podczas pogrzebu towarzyszy jej ojciec - Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), który wspiera załamaną córkę. Na cmentarz młoda mama nie zabiera swojego małego synka - Ksawerego juniora.

Po pogrzebie Waldemar Rybiński informuje Kasię, że chce się z nią porozmawiać o testamencie syna. Okazuje się, że mały Ksawery dziedziczy cały majątek po mężczyźnie, który uznał go za własne dziecko.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×