"Barwy szczęścia". Tych bohaterów już nie zobaczymy w serialu. Kogo musieliśmy pożegnać w hicie TVP2?

Śmierć w serialu "Barwy szczęścia". Od 2007 roku uśmiercono już wiele postaci, wśród których byli bohaterowie kochani przez widzów. W naszej galerii przypominamy ich losy. Kogo musieliśmy pożegnać w hicie TVP2?

Multimedia

Śmierć w serialu "Barwy szczęścia"

"Barwy szczęścia" to najchętniej oglądany serial codzienny w Polsce, który towarzyszy nam już od kilkunastu lat. Seriale obyczajowe mają nam pokazać prawdziwe życie, a jak wiadomo, w życie ludzie wpisana jest także śmierć.

Takie cuda dzieją się tylko w serialach! Ci bohaterowie pokonali śmierć lub nieuleczalną chorobę!Zobacz więcej

Fani serialu musieli pogodzić się ze śmiercią wielu bohaterów, w tym wielu głównych, bez których czasem ciężko było wyobrazić sobie dalszy ciąg produkcji. Tak było m.in. w przypadku śmierci Marty Walawskiej, którą mogliśmy oglądać od samego początku i która skradła serca widzów. Czasem śmierć bohatera serialu wynika także z tego, że życie stracił aktor, który wcielał się w daną rolę.

W naszej galerii znajdziecie wszystkie ważniejsze postaci z serialu, które zostały uśmiercone. Pamiętacie ich historie? Sprawdźcie koniecznie, kto i dlaczego musiał umrzeć w "Barwach szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Majka (gość)

  Czy państwo Pyrkowie nie mieli jeszcze syna Wojtka

  04.04.2022 00:06
 • Ja (gość)

  Nie widzę powodu żeby aktora rezygnującego z roli zastąpić innym, w końcu to tylko film zamiast tego robi się idiotyczne dramaty rozstania i wyjazdy

  02.04.2022 12:43
 • Pry (gość)

  Nie lepiej by było lubiane bardziej przez widzów postacie wysłać za granicę np.tak jak Julkę i Pawła oraz Kaśkę do Włoch czy Władka do Singapuru. Martę można by było za granicę wysłać niewiem gdzieś do pracy a nie robić z tego dramat! Jadzię można byłoby wysłać też gdzieś za granicę...A nie!

  04.05.2021 09:54
 • Sara Konta (gość)

  Szkoda nie których bohaterów których ja tak kocham dlaczego musicie to robić wiem że wy uczycie dzieci dorosłych życie ja wiem o co chodzi

  23.04.2021 13:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×