"Barwy szczęścia". Zofia Zborowska i Andrzej Wrona świętują 1. rocznicę ślubu. Aktorka pokazała wzruszające nagranie

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się równo rok temu. W rocznicę ślubu aktorka opublikowała na swoim Instagramie wzruszające nagranie z uroczystości. Jak wyglądało ich wesele? Zobacz wideo!

Multimedia

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony odbył się 13 sierpnia 2019 roku. W pierwszą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający filmik.

Dokładnie rok temu wyszłam za mąż za najfantastyczniejszego człowieka jakiego dane mi było spotkać 😭🙌🏼❤️ Płacze za każdym razem jak oglądam ten filmik - napisała aktorka.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub!Zobacz więcej

Na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony bawiło się mnóstwo znanych osobistości m.in. Alan Andersz, Anna Lewandowska, Aleksandra Domańska, Robert Kupisz i Maja Bohosiewicz. Fragment filmu z uroczystości, w którym wykorzystano kultowy utwór z "Króla Lewa" wzruszył internautów. Kto w końcu nie uronił choć małej łzy słysząc "Krąg życia".

No i się poplakalam‼️😘 kochajcie się 😘😍najpiękniej‼️ - napisała Agnieszka Hyży.

ciary mam🥺😍❤️ PRZEPIĘKNI!wszystkiego najlepszego dla Was - dodał Qczaj.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Celinka (gość)

    Ja to już jestem po 6 rocznicy ślubu :) Każda była wyjątkowa, chociaż 5 najbardziej, bo mąż zabrał mnie na lot do tunelu aerodynamicznego w wielkopolsce, to była świetna niespodzianka :)

    14.08.2020 14:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×