"Barwy szczęścia". Zofia Zborowska-Wrona jest w ciąży? Aktorka przeprasza, za żart siostry!

Zofia Zborowska jest w ciąży? Razem z mężem, Andrzejem Wroną oczekują swojego pierwszego dziecka? Tak sugerowała siostra aktorki, Hanna Zborowska-Neves. Czy to prawda. Zofia zabrała głos w tej sprawie.

Multimedia

Zofia Zborowska-Wrona jest w ciąży?

Kiedy Zofia Zborowska-Wrona opublikowała zdjęcie z mężem i napisała, że dokładnie rok temu zrobili sobie pierwszą wspólną fotografię, komentarz jej siostry, Hanny Zborowskiej-Neves, wywołał lawinę domysłów. "Następne zrobicie 17 lutego 2020 tuż po porodzie" - napisała Hania. Nikt nie miał wtedy wątpliwości - Zosia jest w ciąży!

Film ze ślubu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony podbił serca internautów!Zobacz więcej

Posypały się gratulacje. Wiele osób zaczęło widzieć związek ciąży z szybkim ślubem artystki i siatkarza (pobrali się po roku od momentu, gdy się poznali). Zosia postanowiła zabrać głos w sprawie i wyjaśnić wszystko.

Cześć wszystkim. Słuchajcie, chciałabym was bardzo przeprosić w imieniu tak naprawdę mojej siostry, ale w swoim też. Nie lubię takich rzeczy robić, nie lubię takich rzeczy dementować, ale prawda jest taka, że nie jestem w ciąży, to był po prostu głupi żart. Nie wiem, co strzeliło Hance do głowy, ale jestem na Dąbrowskiej, więc nie robiłabym postu Dąbrowskiej w momencie gdybym była w ciąży. I nie komentowałabym tego, gdyby nie to, że po prostu wszystkie portale już napisały i dzwonią do mnie i do Andrzeja różne gazety i portale, a naszym mamom zaczęto składać gratulacje. Także niefajna dość sytuacja z tego powstała.

To chyba nie pozostawia wątpliwości - Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona jeszcze teraz nie będą rodzicami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • j.n. (gość)

    o.

    13.09.2019 08:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×