"Barwy szczęścia". Związek Iwony i Marka oburza widzów? Marcin Perchuć broni swojego bohatera

Związek Iwony i Marka w "Barwach szczęścia" wzbudza wiele kontrowersji. Jak ten wątek ocenia wcielający się w Marka Marcin Perchuć? Sprawdź, co nam powiedział!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Widzowie nie kryli zaskoczenia, gdy okazało się, że Iwona (Izabela Zwierzyńska) jest w ciąży z Markiem (Marcin Perchuć) - mężem swojej zmarłej matki (Izabela Kuna). Ich związek jest kontrowersyjny nie tylko ze względu na relację, jaka ich łączyła w przeszłości, ale też dzielącą ich różnicę wieku.

Iwona i Marek będą szczęśliwi wbrew wszystkim! Witek z nimi zamieszka?Zobacz więcej

Rodzina Iwony także nie od razu zaakceptowała jej nowy związek. Na świat przyszła mała Wioletka (Aurelia Żarnecka) i dopiero później nastroje złagodniały. Teraz wiadomo już, że w powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Iwona i Marek nadal będą razem i będą szczęśliwi.

- To jest odważne poprowadzenie przez scenarzystów. Taki związek, na który niektórzy mogą patrzeć bardzo krzywo, a niektórzy mogą powiedzieć "a dlaczego nie?". Ja się cieszę, że taka rzecz powstała, bo chyba najfajniej jest poszerzać horyzonty - stwierdza Marcin Perchuć, czyli serialowy Marek. Co jeszcze powiedział nam na ten temat? Zobacz wideo!

Agata zdradzi Patryka?! Jej szef zacznie ją podrywaćZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MARIUSZ ZALEJSKI (gość)

    OLGA SZOMANSKA

    21.08.2020 18:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×