barwy szczęścia

„Barwy szczęścia" odcinek 2707. Bartosz odwiedza Klarę w apartamencie. Gdy Pyrka stara się go wyprosić, on ją atakuje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2707. - streszczenie. Lilly jest zachwycona wspólną zabawą z Justinem. Renata stara się wycofać z układu z Kodurem, ale on namawia ją na ostatnią prowokację z Biniem. Dominika odkrywa, że przyjaciółka naraża się na niebezpieczeństwo, by uwolnić ją od Wolnego. Klara pada ofiarą rozochoconego Bartosza!

25.11.2022Barwy szczęścia

„Barwy szczęścia" odcinek 2706. Renata wyjaśnia Damianowi sytuację z Biniem. Mężczyzna z zazdrości namiętnie ją całuje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" - streszczenie odcinka 2706. Renata odwiedza Damiana, by wyjaśnić mu sytuację z Biniem. Mężczyzna przyznaje, że jest o nią zazdrosny i namiętnie ją całuje. Później dziewczyna znów spotyka się z Biniem, czego świadkiem jest Luiza. Justin zastępuje w hotelu Stańskich, którzy są na urlopie.

23.11.2022Barwy szczęścia

„M jak miłość”. Ewelina Serafin kiedyś i dziś. Tak się zmieniała serialowa dziewczyna Marka Mostowiaka. Dziś jest dumną mamą dwójki pociech!

Ewelina Serafin popularność i rozpoznawalność zyskała w podobny sposób, co wiele gwiazd - w serialu „M jak miłość”. Wcielała się w postać Kasi, pierwszej dziewczyny Marka Mostowiaka. W pewnym momencie jednak zniknęła z produkcji, ale wcale nie zakończyła przygody z Telewizją Polską. Dziś występuje w innym hicie TVP - „Barwy szczęścia” i jest dumną mamą dwójki pociech, które przejawiają już talent po mamie. Zobacz, jak zmieniała się Ewelina Serafin, pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

18.11.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×