"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Ben Affleck oraz olśniewające Gal Gadot i Amy Adams na premierze filmu [ZDJĘCIA]

Już 1 kwietnia do polskich kin trafi jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, czyli "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w reżyserii Zacka Snydera. W Londynie odbyła się oficjalna premiera obrazu, w której udział wzięli m.in. Ben Affleck, Gal Gadot i Amy Adams.

CZYTAJ TAKŻE:

"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Gwiazdy na nowojorskiej premierze filmu [ZDJĘCIA]

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W filmie w reżyserii Zacka Snydera wystąpili także: nominowani do Oscara Amy Adams (American Hustle, Człowiek ze stali) jako Lois Lane, Jesse Eisenberg (The Social Network) w roli Leksa Luthora, Diane Lane (Niewierna, Człowiek ze stali) jako Martha Kent oraz Laurence Fishburne (Tina, Człowiek ze stali) wcielający się w postać Perry’ego White’a, laureaci Oscarów Jeremy Irons (Druga prawda) w roli Alfreda i Holly Hunter (Fortepian) jako senator Finch, jak również Gal Gadot (seria filmów Szybcy i wściekli), która zagrała Wonder Woman/Dianę Prince.

BATMAN V SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI W KINACH OD 1 KWIETNIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×