"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" podbija światowe kina! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tak jak się można było tego spodziewać, "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" okazał się hitem i zaliczył doskonałe otwarcie w pierwszym tygodniu wyświetlania! 170 milionów dolarów w USA i ponad 424 milionów dolarów globalnie to wynik, który robi wrażenie!

Multimedia

Chociaż film zbiera złe recenzje od krytyków, to widać, że widzów to zupełnie nie odstrasza. Widocznie chcą się na własnej skórze przekonać, jak wygląda rywalizacja Batmana i Supermana oraz jak w roli mrocznego rycerza sprawdził się Ben Affleck.

CZYTAJ TAKŻE:

""Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Gwiazdy na nowojorskiej premierze filmu [ZDJĘCIA]
"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Ben Affleck oraz olśniewające Gal Gadot i Amy Adams na premierze filmu [ZDJĘCIA]

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W filmie w reżyserii Zacka Snydera wystąpili także: nominowani do Oscara Amy Adams (American Hustle, Człowiek ze stali) jako Lois Lane, Jesse Eisenberg (The Social Network) w roli Leksa Luthora, Diane Lane (Niewierna, Człowiek ze stali) jako Martha Kent oraz Laurence Fishburne (Tina, Człowiek ze stali) wcielający się w postać Perry’ego White’a, laureaci Oscarów Jeremy Irons (Druga prawda) w roli Alfreda i Holly Hunter (Fortepian) jako senator Finch, jak również Gal Gadot (seria filmów Szybcy i wściekli), która zagrała Wonder Woman/Dianę Prince.

Snyder reżyserował na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Terrio i Davida S. Goyera, w którym wykorzystano postaci z uniwersum DC Comics, w tym Batmana stworzonego przez Boba Kane’a oraz Supermana według pomysłu Jerry’ego Siegela i Joe Shustera. Za produkcję odpowiadali Charles Roven i Deborah Snyder, a producentami wykonawczymi byli Wesley Coller, Geoff Johns oraz David S. Goyer.

"BATMAN V SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI" W POLSKICH KINACH OD 1 KWIETNIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×