"Batwoman". Ruby Rose zrezygnowała z głównej roli! Dlaczego? Co dalej z serialem?

Czarne chmury zbierają się nad serialem "Batwoman", który polscy widzowie mogą oglądać na platformie HBO GO. Nie dość, że 1. sezon produkcji zebrał chłodne recenzje, to jeszcze teraz z roli zrezygnowała Ruby Rose, która wcielała się w tytułową bohaterkę! Co się stało?

Multimedia

"Batwoman" to projekt, który od początku wywołuje kontrowersje. Wielu widzów nie wierzyło, że serialowa opowieść o tej bohaterce może się udać, a ich obawy po części potwierdziły recenzje produkcji. Jeszcze w czasie realizacji zdjęć do serialu ciężkiemu wypadkowi uległa Ruby Rose, co dodatkowo wszystko skomplikowało, jednak ten wypadek nie miał wpływu na decyzję aktorki.

Ruby Rose postanowiła rozstać się z serialem "Batwoman" po 1. sezonie. Aktorka nie wyjawiła powodów swojego odejścia, ale zdecydowała się na to w porozumieniu z szefostwem produkcji. Jednocześnie Ruby Rose podziękowała całej ekipie, dodając, że szanuje ich pracę. Nieoficjalnie mówi się, że australijska modelka i aktorka nie potrafiła odnaleźć się na planie "Batwoman" i przytłaczało ją szybkie tempo prac nad serialem. To był zły casting, nie pasowała do tej roli - coraz częściej pojawiają się takie głosy.

Premiera serialu z Ruby Rose w HBO GO! Co czeka bohaterkę z komiksów DC?Zobacz więcej

Co odejście Ruby Rose oznacza dla przyszłości "Batwoman"? Jako, że serial ma już zamówienie na 2. sezon, to producenci już rozpoczęli poszukiwania nowej aktorki do tytułowej roli. W tym momencie wiadomo jedynie, że - podobnie jak przy 1. sezonie - szansę na angaż mają wyłącznie aktorki będące przedstawicielkami społeczności LGBT.

Przypomnijmy, że Batwoman to Katy Kane, czyli dziedziczka ogromnej fortuny, która rodzinne pieniądze wykorzystuje do walki z przestępczością w Gotham City. Ponadto Batwoman to pierwsza otwarcie homoseksualna główna superbohaterka serialowa.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×