"Batwoman" sezon 2. Vanessa Morgan - Toni Topaz z "Riverdale" - zagra w serialu zamiast Ruby Rose?

Wiadomo już na pewno - Ruby Rose nie pojawi się w 2. sezonie "Batwoman". W mediach pojawiła się już prawdopodobna następczyni. Czy Kate Kane będzie miała nową twarz?

Multimedia

Gwiazda "Riverdale" nową Batwoman?

Ruby Rose, która w serialu "Batwoman" wcielała się w Kate Kane, postanowiła odejść po 1. sezonie. Wiadomo więc na pewno, że w nowych odcinkach pojawi się nowa aktorka. Nie będzie ona jednak grała tej samej postaci. W 2. serii pojawi się nowa bohaterka.

W 2. sezonie pojawi się nowa główna bohaterka? Producenci mają nową koncepcję na serial!Zobacz więcej

Batwoman będzie tym razem Ryan Wilder - dumna lesbijka, dziewczyna potrafiąca zabić gołymi rękoma oraz surowa sportsmenka. Jak podają amerykańskie źródła, jedną z kandydatek, która ma wcielić się w nową Batwoman jest Vanessa Morgan, znana z roli Toni Topaz w "Riverdale". Aktorka weźmie udział w castingu oraz zdjęciach próbnych, w których pojawią się także inni członkowie obsady.

Czy gwiazda młodzieżowego serialu zostanie nią Kobietą-Nietoperzem? Ma spore szanse. Twórcy "Batwoman" skupiają się na tym, aby aktorka zastępująca Ruby Rose akceptowała kulturę produkcyjną firmy Grega Berlantiego tworzącej Arrowverse. Powinna też mieć mniej niż 30 lat.

Vanessa Morgan krytykuje twórców serialu za dyskryminację czarnoskórych aktorów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×