bbc brit

"Top Gear". Nowy sezon w BBC Brit! McGuiness, Flintoff i Harris przebiją własny sukces?

Świeżo po sukcesie pierwszej wspólnie prowadzonej serii ekipa prezenterów w składzie: Paddy McGuiness, Freddie Flintoff i Chris Harris po raz kolejny zabiera widzów w szaloną podróż po globie. Panowie jak zwykle planują dobrze się bawić, wygłupiać, a przede wszystkim spełniać motoryzacyjne marzenia. W 2019 roku naprawdę wysoko podnieśli sobie poprzeczkę. Czy w 2020 uda im się przebić własny sukces?

24.01.2020Top Gear

"Louis Theroux: Tajemnica tamtej nocy". Sprawa napaści seksualnych w amerykańskich kampusach uniwersyteckich. Gdzie oglądać?

Na fali ruchu #MeToo, który na niespotykaną dotąd skalę zwiększył społeczną świadomość na temat molestowania seksualnego, nagradzany twórca filmów dokumentalnych Louis Theroux udał się na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, by przyjrzeć się tematowi nadużyć na tle seksualnym w kampusach uniwersyteckich.

06.12.2019Louis Theroux: Tajemnica tamtej nocy

"Trening na końcu świata". Mordercze treningi drogą do doskonałości?

W BBC Brit możemy oglądać "Trening na końcu świata" - sześcioodcinkową serię, w której znudzony dostępnymi formami treningu komik i pasjonat fitness Joel Dommett wyrusza wraz z przyjacielem Nishem Kumarem w odległe zakątki świata, by odwiedzić tamtejsze społeczności i poznać nowe, ekstremalne formy aktywności. Ściany zamiast worków treningowych? Nurkowanie na bezdechu? Jakie jeszcze wyzwania czekają dwóch śmiałków? Oglądajcie już wkrótce!

08.08.2019Trening na końcu świata

"Top Gear". Nowa seria bez Stiga? Legenda programu wyjechała na wakacje do Polski?

Nowy sezon "Top Gear" wraca ze wszystkim, za czym tęskniliście, ale… gdzie jest Stig?! W premierowym odcinku najnowszego sezonu nie znajdziecie legendarnego kierowcy w białym kombinezonie! Jeśli wierzyć plotkom, powodem nieobecności anonimowego mistrza kierownicy w pierwszym odcinku programu mogły być krótkie wakacje w Polsce. Sprawdźcie sami oglądając premierowy odcinek nowej serii!

11.07.2019Top Gear

"Louis Theroux: Odmienne stany. Miłość bez ograniczeń". Louis Theroux i rodziny niemonogamiczne. Co Polacy myślą o monogamii i związkach?

W USA niemal połowa małżeństw kończy się rozwodami. Można by podejrzewać, że tradycyjny model rodziny i miłości nie spełnia już swojej roli. Czy tak właśnie jest? Wielokrotnie nagradzany filmowiec Louis Theroux pokazuje rodziny, które podjęły odważne decyzje i otworzyły się na związki niemonogamiczne. BBC Brit zaś przeprowadziło badanie, które daje odpowiedź na pytanie - co Polacy sądzą o związkach niemonogamicznych. Czy wnioski z badania zaskakują?

15.02.2019Louis Theroux: Odmienne stany

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×