bbc first

"McMafia". James Norton jako dziedzic mafijnej rodziny! Gdzie oglądać?

"McMafia" to serial sensacyjny będący adaptacją popularnej powieści Mishy Glenny. To opowieść o rozwijającej się, zglobalizowanej przestępczości zorganizowanej – od środowisk mafijnych na Bliskim Wschodzie po rosyjskich oligarchów w Wielkiej Brytanii. W głównej roli - James Norton, niezapomniany książę Bołkoński i charyzmatyczny pastor Chambers! Jak sobie poradzi jako dziedzic mafijnej rodziny? Zobacz, gdzie i kiedy oglądać?

19.07.2019McMafia

"Maigret i noc na rozdrożu". Rowan Atkinson jako legendarny komisarz Maigret! Gdzie oglądać kolejny sezon?

Rowana Atkinsona większość z nas kojarzy przede wszystkim jako Jasia Fasolę, bądź sprowadzającego na siebie wiecznie kłopoty niezgułę Johnny'ego Englisha. Ale Rowan Atkinson jako poważny komisarz francuskiej policji? Legendarny bohater stworzony przez belgijskiego pisarza Georges'a Simenona? Tak! I jest świetny, co widać od pierwszych minut filmu!

14.01.2019Maigret i noc na rozdrożu

"Rodzina Durrellów 2" - kiedy premiera w Polsce? Jakie przygody czekają brytyjską rodzinkę na bajecznej wyspie? [ZDJĘCIA]

Pamiętacie ciepłą i zabawną opowieść o losach licznej, nieco zwariowanej angielskiej rodziny na greckiej wyspie Korfu w latach międzywojennych? Historię niedawno owdowiałej matki czwórki dzieci, która postanowiła zacząć życie na nowo na słonecznej greckiej wyspie? Przed nami nowy sezon i nowe przygody! I nadal ciepło słoneczne i międzyludzkie – gwarantowane!

08.11.2018Rodzina Durrellów

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×