"Bear Grylls w Indiach". Słynny podróżnik i premier Indii na wspólnej wyprawie? Sprawdź, gdzie oglądać!

Emisja "Bear Grylls w Indiach" była jednym z największych wydarzeń telewizyjnych w Indiach na przestrzeni ostatnich 10 lat. Dwie wyjątkowe osobowości i niezwykła podróż, podczas której premier Indii, Narendra Modi przemierzy indyjską dżunglę. W przygodzie życia towarzyszyć mu będzie przyrodnik i poszukiwacz wyzwań, Bear Grylls. To trzeba zobaczyć!

Multimedia

"Bear Grylls w Indiach" - premiera w środę 14 sierpnia o godz. 23:00 w Discovery Channel! - sprawdź program tv

Bear Grylls jest brytyjskim podróżnikiem i popularyzatorem sztuki przetrwania. Swoją popularność zdobył głównie dzięki programowi „Szkoła Przetrwania", który emitowany był na kanale Discovery Channel. Do jego największych osiągnięć podróżniczych należą przemierzenie zamarzniętego Morza Arktycznego oraz ustanowienie rekordu Guinnessa w najdłuższym lataniu w tunelu aerodynamicznym. Podróżnik przemierzający egzotyczne i nieznane dotąd miejsca w premierowym „one-off” zaprosi do programu premiera Indii, Narendra Modi.

Jak słodkie, puchate kuleczki stają się zabójcami? Zobacz więcej

Indie, które rozciągają się od himalajskich szczytów na północy po lasy tropikalne na południu, są domem dla większości dzikich tygrysów na świecie, a także innych dzikich gatunków zagrożonych wyginięciem. Udział premiera Modi w programie Gryllsa ma na celu zwiększenie świadomości na temat konieczności ochrony zwierząt i zapobieganiu zmianom środowiskowym. Programy Beara Gryllsa to jedne z najchętniej oglądanych serii o dzikiej przyrodzie i survivalu na świecie. Bear w przeszłości gościł inne znane osobistości, takie jak prezydent Barack Obama, Kate Winslet, Roger Federer czy Julia Roberts.

Światowa premiera tego odcinka zaplanowana jest na 12 sierpnia, natomiast w Polsce program „Bear Grylls w Indiach” widzowie obejrzą w Discovery Channel 14 sierpnia o 23:00. Program będzie można zobaczyć również w poniedziałek 19 sierpnia o 19:40 w naziemnej telewizji Metro.

Duszenie czy toksyczny jad? Oto najgroźniejsze węże świata! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×