Beata Sadowska traci pracę, bo "jest w ciąży"!

Ostatnio w wielu serwisach można było przeczytać, że Beata Sadowska jest w ciąży. Te plotki utrudniają prace prezenterki.

Multimedia

Jak czytamy w serwisie Na Temat, Beata Sadowska miała poprowadzić w połowie czerwca imprezę organizowaną przez agencję pracującą dla międzynarodowej firmy logistycznej. Kontrakt jednak agencja zerwała, ponieważ prezes dowiedział się, że Sadowska "jest w ciąży".

CZYTAJ TAKŻE: BEATA SADOWSKA TERAZ W POLSAT CAFE BEATA SADOWSKA KOLEJNĄ PROJEKTANTKĄ

"Zabawne, że nigdzie tej rewolucyjnej informacji nie potwierdziłam, więc - jak rozumiem - źródłem informacji dla prezesa firmy jest Pudelek i Fakt" - pisze prezenterka w Na Temat.

Beata Sadowska nadal czynnie pracuje i nie rezygnuje ze sportu. Biega trzy razy w tygodniu i przygotowuje się do biegu Nike'a SHE RUNS THE NIGHT. W planach ma również poprowadzenie Dr Irena Eris Ladies Golf Cup. "Tam nikomu nie przyszło do głowy zrywać umowę, ale może dlatego, że to impreza kobieca. A może dlatego, że tam nie czytają Pudelka?" - pisze Sadowska.

Dziennikarka zapewnia, że nie ma nic przeciwko, jeśli ktoś zerwie z nią umowę i zrezygnuje z jej usług. "Nie pisnęłabym słowa, gdyby argumentacja brzmiała: bo prezes zmienił zdanie, bo znaleźliśmy lepszą prowadzącą, bo zmieniła się koncepcja."

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Na pewno wyjdzie na prostą. Zwłaszcza po napisaniu tak wspaniałej książki. :) Nie mogę doczekać się kolejnej!

    30.03.2014 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×