Beata Tadla trafiła do szpitala z podejrzeniem zapaści. Syn dziennikarki zabrał głos. Odniósł się do plotek!

Beata Tadla na początku tygodnia trafiła do szpitala z podejrzeniem zapaści. W jakim jest stanie? Syn dziennikarki zabrał już głos w sprawie. Jan Kietliński zaprzeczył plotkom jakoby problemy ze zdrowiem u jego mamy, pojawiły się po przyjęciu szczepionki na koronawirusa.

Multimedia

Beata Tadla trafiła do szpitala z podejrzeniem zapaści

W poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku w mediach pojawiły się niepokojące informacje o stanie zdrowia Beaty Tadli. Goniec.pl poinformował wtedy, że 46-letnia dziennikarka trafiła do szpitala z podejrzeniem zapaści.

Dziś już wiadomo, że Beata Tadla czuje się już znacznie lepiej. Dobrą informację przekazał w rozmowie z serwisem Pudelek.pl syn dziennikarki. Jan Kietliński potwierdził, że jego mama miała objawy zapaści.

Typowe przy dużym przemęczeniu. Lekarze zalecili odpoczynek, dużo snu, a mama na pewno się zastosowała - zapewnił Jan Kietliński.

Beata Tadla miała udar! Błyskawicznie wezwano karetkę!Zobacz więcej

Syn dziennikarki odniósł się także do plotek, że powodem hospitalizacji jego mamy była szczepionka na koronawirusa. -To totalna bzdura… Chyba każdy o zdrowych zmysłach wie, że nie ma to żadnego związku. Moja mama nie powiedziała oficjalnie, co się wydarzyło, a plotka to plotka. Z antyszczepionkowcami nie można się kłócić, oni żyją w swoim świecie, mają swoje medyczne fakty i autorytety - dodał Kietliński.

Dziennikarce życzymy teraz dużo odpoczynku i upragnionych wakacji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Patryk (gość)

    Beata przecież w szpitalu leżą tylko niezaszczepieni. Co Ty odwalasz tam?

    23.01.2022 15:23
  • pająk (gość)

    tak wychodzą Malediwy.Przywożą różne zarazy, na szczęście niech sami je trzymaja w organizmie ha,ha

    20.01.2022 11:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×