beata tadla

Dorota Gardias prezentuje efekty swojej metamorfozy na uroczystej gali! Kto się jeszcze pojawił? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W poniedziałek 19 grudnia odbyła się gala Marki Roku 2022, na którą tłumnie przybyły najsłynniejsze osobistości polskiego show-biznesu. Jedną z zaproszonych gwiazd na to wydarzenie była Dorota Gardias, która pozując na ściance zaprezentowała efekty swojej niedawnej metamorfozy. Kto się jeszcze pojawił? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia.

20.12.2022Gala Marki Roku 2022

"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla podzieliła się radosną nowiną! Wraz ze swoim trzecim mężem ma powody do świętowania

Do tej pory Beata Tadla nie miała szczęścia w miłości. Wcześniej dziennikarka dwukrotnie się rozwodziła, aby następnie po 5 latach rozstać się z Jarosławem Kretem. Wygląda jednak na to, że jej życie uczuciowe powoli się stabilizuje. Duża w tym zasługa jej trzeciego męża, przy którym Beata Tadla ponownie rozkwita. Okazuje się, że zakochani mają co świętować. Na swoim koncie na Instagramie, Beata Tadla postanowiła podzielić się z fanami radosnymi wieściami!

27.06.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla odchodzi z Radia Zet z zaskakującego powodu. "Zrezygnowałam na własną prośbę. Z powodów rodzinnych"

Wygląda na to, że Beata Tadla znowu będzie musiała szukać nowej pracy. Dziennikarka niedawno została zatrudniona przez Radio Zet do prowadzenia swoich autorskich audycji radiowych. Jak się jednak okazuje, kariera dziennikarki u obecnego pracodawcy właśnie dobiega końca, co wyznała sama zainteresowana w rozmowie z portalem "Press".

28.03.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×